Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Suknia na studniówkę 2018

Bal studniówkowy to wielkie wydarzenie jedyne takie w całym życiu, tak więc warto się postarać aby tego wieczora wyglądać niebanalnie i olśniewająco. Obecnie kreacje zakładane na studniówkę znacznie różnią się od tych jakie były modne czy wymagane jeszcze kilka lat temu.

Przestały dominować tylko czerń i czerwień a na to konto pojawia się więcej granatu, fioletu, ciemnej zieleni, sukni w kolorze złota czy srebra. Dzisiejsze bale studniówkowe to prawdziwa rewia mody. I nie ma się co dziwić gdyż obecnie jest naprawdę w czy wybierać. Dziewczęta przejęte pierwszym w ich życiu tak wytwornym balem poszukują kreacji nawet pół roku wcześniej, jednak z pewnością najwięcej kuszących fasonów pojawia się w okresie sylwestrowym i karnawałowym., a ponieważ już okres studniówkowy się rozpoczął nie ma na co czekać.

Jeśli jeszcze nie wybrałaś odpowiedniej sukni na bal maturzystów polecamy kilka ciekawych i modnych fasonów. Wiadomo, że każda maturzystka chce wyglądać zgrabnie dlatego też istotną sprawą jest wybór właściwego fasonu sukni. Wolne od wszelakich zmartwień są kobiety o sylwetce klepsydry, na której idealnie leżą wszystkie stroje, jednak nie każdego natura tak obdarzyła. Aby jeszcze bardziej uwydatnić nieskazitelną figurę odpowiednie będą sukienki dobrze podkreślające wcięcie w talii.

Dla osób chcących ukryć dolne części ciała, czyli zbyt rozbudowane biodra i szerokie uda najlepiej stawiać na kreacje w kształcie litery A, odcięte pod biustem. Z kolei w przypadku rozbudowanych górnych części ciała, czyli dużego biustu i szerokich ramion, należy odwrócić od nich uwagę wybierając suknie z zabudowanym dekoltem, długim rękawem. A jeśli dodatkowo można pochwalić się zgrabnymi nogami to dobrze jest wybierać sukienki krótkie lub półdługie nieco poza kolano.

Jeśli natomiast obawiamy się, że ktoś inny wybierze się na studniówkę w takiej sukience jak nasza najlepiej jest wybrać się do krawcowej, która wykona wedle indywidualnego projektu i sugestii, niepowtarzalną sukienkę, nie pozbawioną modnych akcentów.

Natomiast kiedy wybieramy się do sklepu dobrze jest wiedzieć czego się chce, gdyż tak ogromny wybór może sprawić spore trudności co do ostatecznej decyzji o zakupie. Przeważnie nie wybiera się sukien w kolorze białym, najchętniej kupowane są odcienie ciemne i choć w kwestii mody studniówkowej panuje duża dowolność, zawsze dobrze jest wybrać elegancką suknię wieczorową.