Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Wieczorowe suknie 2018

Okazja do założenia sukni wieczorowej może mieć różny charakter. Dlatego też styl owego stroju będzie zależał od rodzaju imprezy na jaką się wybieramy. Należy tu wymienić zabawy taneczne, bankiety, przyjęcia itp. Z pewnością sukienka wieczorowa nie powinna być mdła, to znaczy dobrze aby miała wyrazisty kolor; czerwień, granat, uniwersalna czerń.

Wybór koloru i jego specyfika dobierane są na tej samej zasadzie co makijaż, jeśli jest na wieczór to powinien być zdecydowanie mocniejszy i odważniejszy niż ten na dzień. Tak więc suknia też powinna być oryginalna, niebanalna, przyciągająca wzrok a jej długość uzależniona jest od indywidualnych preferencji każdej z pań. Krótkie sukienki pokazują śmiało nogi i świetnie ukazują walory kobiecego ciała.

Jeśli natomiast nie chcemy ich odsłaniać to właściwa będzie suknia długa lub też półdługa równie elegancka. Każdy element wieczorowego damskiego stroju to mnóstwo ciekawych rozwiązań i pomysłów jakimi cechują się wspaniałe suknie, które są dzisiaj dostępne w butikach. Chodzi tutaj między innymi o krój dekoltu oraz fason ramiączek czy też ich brak. Ponadto przy wyborze sukni zwracamy także uwagę na rodzaj materiału z jakiego jest wykonana, co staje się nie bez znaczenia jeśli chodzi o cenę. Za wspaniałe i okazałe suknie z tafty w oryginalnym kroju trzeba zapłacić nawet 1200 a za jedwabne 1600 złotych. Wszystko zależne jest od zasobności portfela i estetyki wykonania danej kreacji.

Poza tym mogą to być suknie jednoczęściowe lub dwuczęściowe składające się z gorsetu z ramiączkami lub bez i spódnicy. Zakładki w talii szczególnie polecane są osobom szczupłym. Dzięki nim talia zostaje świetnie podkreślona i uwypuklona. Bardzo romantycznie wyglądają i są niezwykle kobiece suknie z czarnymi haftami na tiulu. Zwykle są tak skomponowane, że ich rękawy są dosyć krótkie a dekolt odsłania zalotnie szyję. Można się pokusić o założenie takiej kreacji na bankiet, wytworne przyjęcie a nawet wesele.

Natomiast tez najnowszych kolekcji na rok 2014 odznaczają się pewnymi asymetriami uwidaczniającymi się w dekoltach a także ciekawymi dodatkami w postaci dużych kokard pod biustem i nietuzinkowym krojem rękawów.

Co do tych ostatnich to projektanci sukien na karnawał 2014 udowodnili, że nie tylko kreacje na cienkich ramiączkach czy też z gorsetami bez nich są seksowne i pociągające ale również niebanalne szerokie rękawy w połączeniu z krótkim fasonem mogą być olśniewające i pociągające.