Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Eleganckie kreacje 2018

Suknia na wyjątkową okazję bal studniówkowy, bankiet, czy przyjęcie to ważny zakup. Są to kreacje okazjonalne zakładane od czasu do czasu tak więc muszą być wyjątkowe. Jednak aby wyglądać olśniewająco nie wystarczy sama kreacja, ważne są także dodatki takie jak: buty, torebka, szal, biżuteria, ozdoby wpinane do włosów. Każdy z tych elementów może zdziałać cuda pod warunkiem, że jest odpowiednio dobrany i skomponowany ze strojem.

W tym sezonie 2014 na karnawał bardzo modnymi elementami dekoracyjnymi są kryształy, cyrkonie i wciąż modne cekiny. Oczywiście nie na każdą okazję taki strój można założyć, wszystko jest kwestią dobrego smaku. Innymi elementami ozdobnymi są motywy kwiatowe, wstążki, kokardy, które wpływają na ogólne wrażenie. Same marszczenia na sukni czy elementy drapowane już są korzystnymi zabiegami krawieckimi, dodającymi niektórym sylwetkom wdzięku i elegancji.

Tak naprawdę każdy dodatek, czy to w postaci błyskotki czy też szala zarzucanego na ramię ma spore znaczenie dla charakteru kreacji. Podobnie jest z bolerkiem. Cysto zakładamy je do sukienek na ramiączkach, ale równie dobrze można je skomponować z sukienką o szerokich ramiączkach i dzięki temu ukryć zbyt szerokie ramiona będące zmorą niektórych pań. Ponadto karnawał obejmuje miesiące zimowe, tak więc dobrze jest mieć pod ręką bolerko z dłuższym rękawem, które ochroni nas przed chłodem, chociaż czas bali studniówkowych i hucznych zabaw to czas gorący.

Poza ozdobami pojawiającymi się na samej sukni kolejną ważną sprawą są buty. Suknie balowe i koktajlowe wymagają obuwia na wysokim obcasie, oczywiście zależnie od predyspozycji. Panie wysokie raczej powinny unikać wysokich obcasów natomiast dla osób o mniejszym wzroście są one zbawienne gdyż potrafią optycznie wysmuklić sylwetkę.

Zwracamy także uwagę na fason obuwia i jego kolor. Jest to dosyć istotnie gdyż niektóre buty potrafią skracać optycznie nogi co niekiedy nie wygląda zbyt korzystnie. Co do koloru najbardziej uniwersalne są oczywiście czarne czółenka jeśli jednak jest taka możliwość i obuwie będzie się komponować z kreacją można wybrać inną barwę. Kolejnym bardzo przydatnym elementem i podkreślającym wyjątkowość ubioru jest torebka.

Na bale i bankiety polecamy kopertówki, wygodne do reki i bardzo eleganckie podobnie jak dla dziewcząt wybierających się na studniówkę. Te ostatnie mogą także bardzo modne w tym sezonie niewielkie torebeczki na łańcuszki pod kolor sukni.