Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Sukienki koktajlowe 2018

Sukienki koktajlowe są kreacjami zakładanymi na różne okazje jak bankiet, wesele, niezobowiązująca luźna impreza, randka lub też przyjęcie wieczorowe. W obecnym sezonie 2011 tego rodzaju suknie są bardzo modne. To ich styl sprawia, że chętnie noszone. Są krótkie, tak więc ukazują piękne, długie, damskie nogi a co najważniejsze występują w wielu ciekawych kolorach.

W poprzednich sezonach bardzo popularny był kolor fioletowy, ale tak naprawdę dobór kolorystyki nie powinien być uzależniony tylko i wyłącznie od panujących trendów ale dobierany pod względem karnacji i wymogów sylwetki. Bardzo bezpiecznie jest kupować suknie koktajlowe w ciemnych kolorach zwłaszcza na wieczorne wyjścia do podkreśla wyjątkowość kreacji oraz samej sytuacji.

Natomiast kreacja dzienna na wesele lub też przyjęcie powinna mieć kolory nieco jaśniejsze, jednak to także uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji i upodobań. Na jednej sylwetce czarny kolor nie wygląda zbyt dobrze a inne wręcz służy tak więc zawsze podczas zakupów warto zapytać kogoś o radę i obiektywną ocenę. Nie zawsze taką osoba może być sprzedawca tak więc warto zabrać ze sobą zaufaną koleżankę. Koktajlowe sukienki nie są zbyt drogie tak więc warto mieć przynajmniej trzy lub cztery takie kreacje aby móc się pokazać na kilku różnych imprezach.

Powód jest bardzo prosty kobiety nie lubią ciągle pokazywać się w tych samych kreacjach, odwrotnie niż panowie, którym często jeden garnitur na sezon jest w zupełności wystarczającym strojem wizytowym. Pośród wielu ciekawych modeli dumnie prezentujących się na wieszakach w damskich butikach znajdziemy naprawdę mnóstwo olśniewających fasonów sukni koktajlowych od tych na bardzo cienkich ramiączkach do tych z długimi bufiastymi rękawami, które są zupełną nowością w sezonie karnawałowym 2011.

Nie przestały być modne również wszelkie asymetryczne kroje jak też błyszczące dodatki w postaci brożki, brokatu czy cyrkonii. Obecnie także co do materiałów wykorzystywanych do produkcji sukienek zapanowała moda na elastyczne dzianiny z poliestru. Dają one dużo swobody podczas poruszania się a sama sukienka jest sprężysta. Ponadto dużą furorę robi satyna z naszytą cienką siateczką lub koronką to niezwykle kobiece połączenie sprawiające, że kreacja będzie przyciągać spojrzenia.

Pośród sukienek koktajlowych można wyróżnić także te zakładane do biura o długości za kolano i z długim rękawem. Nie jest to strój w żadnym razie wyzywający .